Реквізит для фотостудії

Усім привіт!

Ви завітали на сайт львівської майстрині в'язаного одягу та аксесуарів ручної роботи Оксани Бружинської. Поміж усього, я займаюсь виготовленням в’язаних речей, які ідеально підходять для фотосесій. У мене є успішний досвід співпраці із фотографами та фотостудіями, які замовляють у мене реквізит для фотостудій. Чимала частина усіх моїх виробів була виготовлена для фотосесій немовлят. Пропоную вашій увазі підбірку моїх виробів, які вже були задіяні у фотосесіях і принесли масу задоволення клієнтам:

 

Як показує мій досвід, зараз відбувається бум популярності дитячих фотосесій. До мене звертаються як фотографи індивідуально, так і власники фотостудій для того, щоб розширити асортимент реквізиту і запропонувати своїм клієнтам більше тем для фотосесій. Буває таке, що завітавши на мій сайт, до мене звертаються навіть молоді батьки, які самі замовляють тематичний костюм, а потім вже проводять фотосесію із своїм фотографом.

Отже, якщо ви фотограф чи власник фотостудії і ще не працюєте в цьому напрямку, чи асортимент реквізиту у вас недостатньо широкий, пропоную співпрацю: виготовлю потрібні вам костюми, пледи чи інші аксесуари для дитячих фотосесій. Із вами ми можемо налагодити співпрацю у різних форматах, виготовляючи необхідний об’єм реквізитів одразу, малими кількостями чи по одному під конкретного клієнта.

Звертайтесь до мене і я відповім на всі ваші запитання та поділюсь своїм досвідом.
Мої контакти ви знайдете на цій сторінці.

Я з нетерпінням чекаю нашої співпраці.

Choose your language.
English Українська Español

No, thanks.