Про мене

Ласкаво прошу на сайт Broksa!

Усім привіт!

Вітаю вас на сторінках мого сайту. Я Broksa. Це псевдо зі мною так давно, що стало моїм другим іменем і, мабуть, всі вже забули, що насправді воно означає Бружинська Оксана. Усі, хто знає Броксу, знають про львівську майстриню, яка створює одяг для немовлят. Так, це я. За останні роки, які я працюю в цьому напрямку, я зв’язала не одну сотню одежинок. Зараз, в основному, мої вироби використовуються для фотосесій новонароджених. Разом із фотографами ми робимо незабутні фото, які зберігають для батьків тепло почуттів на усе життя. Переглядаючи фотографії я бачу, як усі результати моєї роботи, що залишається за кадром, стають частиною чогось більшого, аніж просто одяг. Кожна одежина перетворює малюка в справжнього казкового героя, підкреслює його неповторність, передає усю любов та турботу батьків до свого дитинча. Я горда тим, що є частиною цих прекрасних почуттів!

Я радію від того, що знайшла заняття до душі. Коли я сама стала мамою і моє життя закрутилося навколо однієї маленької людини, я відчула, що прагну творити. Тоді я взяла в руки клубочок бабусиних ниток, гачок і почала мої перші вироби. Спочатку я в’язала для родичів, друзів та їх дітей. Згодом народилася ідея псевдо Broksa, сайту та комерційних замовлень. Спочатку Львів, потім Київ та інші міста України. Коли розпочався бум фотосесій новонароджених, я по справжньому знайшла себе. Географія моїх замовлень розширилась до Італії, Іспанії, Німеччини та навіть заокеанської Америки. Тепер мої діти вбачають в моєму занятті роботу і, мабуть, навіть не здогадуються, що це всього лиш маленьке хобі, яке так трішечки затягнулось від їх народження і на все моє життя!

Хочу подякувати всім, хто мене підтримує, слідкує за моєю творчістю, працює разом зі мною та своїм захопленням від моїх виробів надихає мене рухатись далі та досягати нових вершин!

З любов'ю, Broksa!

Контакти

Будь ласка, не соромтесь звертатися до мене з приводу будь-яких запитань. Я розмовляю українською, польською, англійською та трішки іспанською мовами.
oksa@broksa.com
+380 67 597 68 28

Соціальні мережі

Також я запрошую Вас приєднатись та слідкувати за моїми новинами в соціальних мережах:

Instagram
YouTube

Choose your language.
English Українська Español

No, thanks.