Машинка для в'язання: все, що ви хотіли дізнатися

Машинка для в'язання: все, що ви хотіли дізнатисяЗ давніх-давен вважалося, що рукоділля - виключно жіноча справа. Чоловіки - добувачі, годувальники, а слабка стать повинна прикрашати будинок, робити його затишним.

Способів прикрасити свій будинок досить багато: вишивка хрестиком або гладдю, різне ліплення, малюнки і, звичайно ж, в'язання, яке по праву вважається одним з найдавніших способів рукоділля.

Якщо раніше в'язали тільки спицями та гачками, то тепер, з появою технологій, стали з'являтися машини для в'язання.

Вибір в'язальної машини - це просто!

Якщо ви в'яжете в домашніх умовах, то вам підійдуть пласков'язальні машини, які в свою чергу діляться на однофонтурні (основний вид в'язки на них - панчішна в'язка, а також візерунки на її основі) і двофонтурні (на них в'яжеться резинка, англійська резинка, полуфанг, панчішна в'язка і її різновиди).

Безсумнівно, варто відзначити, що однофонтурні машини набагато легші в застосуванні, вони не громіздкі, їх легко може підняти і встановити навіть жінка, в той час як двофонтурні дуже великі і важкі.

Вибираємо пряжу для в'язальної машини

Правильний вибір пряжі також дуже важливий. Будь-яка пряжа має свій номер, наприклад, 34/3.

Перша цифра - це кількість метрів нитки в одному грамі ваги, а друга - це кількість ниток, з яких скручена пряжа. Для машинного в'язання найчастіше вибирають пряжу №32 / 2, але в кілька додавань, наприклад, для суконь і кофтинок - три складання, а для кардиганів і теплих товстих светрів - п'ять.

Скільки часу йде на в'язку на машинці?

Взагалі, при в'язанні будь-якого виробу, безпосередньо робота на машинці становить всього 25% -30%, а решту часу займають зняття мірок, пров'язування, розрахунки зразка, побудова викрійки, прасування і т.д. У випадках, коли ви навіть не володієте достатнім досвідом у в'язанні, буде витрачено не так багато часу.

Помиляються ті, хто думає, що в'язання - це пережиток минулого. В'язання - це, свого роду, мистецтво, а мистецтво не може вийти з моди. Чи не так?


Choose your language.
English Українська Español

No, thanks.