Бізнес-ідея: в'язання на замовлення

Бізнес-ідея: в'язання на замовленняРукоділля - це величезний творчий потенціал, який в будь-який час можна перетворити на джерело доходу. Багато жінок люблять в'язати - молоді мами, перебуваючи в декретній відпустці, в'яжуть іграшки та пінетки для своїх діток, бабусі в'яжуть шкарпетки і светри для улюблених онуків ... Тож, чому б не почати заробляти на своєму захопленні? Якщо розглядати в'язання як бізнес-ідею, то для початку потрібно в'язати на замовлення.

Якщо ви будете «вкладати в свої роботи душу», постійно вдосконалюватися і в'язати кожен день по кілька годин, то клієнтура набереться дуже швидко. Ручна в'язка дуже затребувана серед поціновувачів авторського мистецтва і справжньої якості, а таких людей зараз чимало. Звичайно ж, ця бізнес-ідея підійде посидючим майстриням, які закохані в своє хобі.

Залучити замовників можна, діючи за стандартною схемою:

  • запускаємо сарафанне радіо (розповідаємо про свої послуги друзям, знайомим, роздаємо візитки, хвалимося фотографіями своїх робіт),
  • розміщуємо оголошення на місцевих форумах і сайтах.
  • створюємо тематичні групи в соціальних мережах або власний сайт-презентацію.

В’язання на продаж

Заробляти виключно на в'язанні «шкарпеток і светрів» безглуздо. Для цього, як мінімум, потрібно в'язати з величезною швидкістю. ... Як варіант, можна майструвати щось незвичайне. Наприклад, дуже оригінально виглядають в'язані кеди, тапочки у вигляді танків, кофти з мультяшними героями, предмети меблів, взуття, фіранки, іграшки, прикраси, скатертини, найтонше мереживо, грубі мотузки і т.д. В'язати можна абсолютно все, було б бажання! Головне, не стримувати творчі пориви і польоти фантазії, бути оригінальним і не продавати свої роботи дешево.

Збут авторських виробів можна здійснювати через речові магазини, виставки, ярмарки або через власний сайт. Інтернет-ресурс з барвистим портфоліо допоможе скоріше знайти і зацікавити клієнтів. Як не дивно, щоб побудувати власний бізнес на в'язанні, зовсім не обов'язково в'язати. На своєму сайті можна не тільки спілкуватися з замовниками, а й продавати відео-уроки по в'язанню, консультувати людей на форумі і т.д. При бажанні можна навіть навчати в'язанню по скайпу.

В'язання, як і будь-яке інше мистецтво, має ряд особливостей:

  • Навчитися в'язати можна з першого разу, вивчивши доступні в мережі відеоматеріали і схеми. Тут важливо чітко дотримуватися встановлених правил. Наприклад, якщо ви звикнете тримати гачок або спиці неправильно, то переучуватися вже буде складно, а неправильна техніка сильно гальмує процес.
  • Завжди потрібно заздалегідь розраховувати візерунок і число петель. Якщо ви розпустили виріб, то при подальшому в'язанні він буде здаватися пошарпаним і вицвілим.
  • Завжди дотримуйтесь викрійки.
  • Не використовуйте дешеві нитки! В іншому випадку ви витратите багато нервів і зв'яжете щось схоже не ганчірку для підлоги.
  • Готовий виріб завжди має виглядати ідеально не тільки зовні, але і з вивороту.
  • Для прискорення процесу можна обв'язувати вже готове полотно, зв'язане на машинці.

Успіхів у реалізації цієї цікавої бізнес-ідеї!


Choose your language.
English Українська Español

No, thanks.