Бізнес вдома або як заробити на своєму хобі

Бізнес вдома або як заробити на своєму хобіЯкщо у Вас є хобі і Ви вважаєте себе майстром у своїй справі, рано чи пізно Ви задумаєтеся про продаж своїх робіт.

Не має значення, яким видом рукоділля Ви займаєтеся, якщо у Вас красиві, оригінальні вироби - Ви можете спробувати почати продавати їх. Відомі випадки, коли з простого хобі виростав справжній бізнес, а все тому, що одного разу хтось зважився спробувати продати свої роботи.

Кому це може бути цікаво? Матусям, які сидять вдома з дітьми і мають хоча б трохи вільного часу. Пенсіонерам, які вміють красиво, швидко і якісно в'язати або шити. Студентам, які вміють робити щось своїми руками. Хто завгодно може спробувати почати заробляти на своєму таланті, не виходячи з дому.

Яким видом рукоділля Ви займаєтеся, теж не має особливого значення. Головне - бажання продавати свої авторські роботи.

Декупаж, в'язання, шиття, бісер, малювання, робота з шкірою - буквально все зараз можна продати любителям ручної роботи. Це можуть бути іграшки, аксесуари ручної роботи, одяг, прикраси - все що завгодно.

З чого почати, щоб продавати?

По-перше, потрібно зробити щось, що Ви вмієте добре. Потрібно зробити кілька нових екземплярів, або використовувати ті, що назбиралися за роки Вашого захоплення.
По-друге, потрібно красиво сфотографувати роботи. Краще всього використовувати денне світло і білий або світло-сірий однотонний фон. Після отримання та обробки фотографій - викладіть їх в свій блог або на сайт, якщо у Вас немає ще свого місця в мережі - заведіть, зараз багато безкоштовних блогів і вони дуже популярні.
Викладіть свої фотографії в Ваш блог, опишіть, вкажіть ціну і чекайте початку продажів. Для того, щоб покращити продажі та перегляд Ваших робіт - прийміть участь в тематичних спільнотах і покажіть Ваші роботи там.

Обов'язково продумайте заздалегідь, як Ви хочете приймати оплату за ваші продані авторські вироби, подумайте як Ви будете доставляти їх покупцеві - поштою або кур'єром, чи будете привозити самі.

Ще один спосіб продажів - можна носити зроблені своїми руками аксесуари або одяг на свою основну роботу або в гості, показувати знайомим і подругам, розповідати, що Ви самі це зробили. Можна навіть комусь щось подарувати і попросити, щоб вони розповідали, звідки у них така красива і унікальна річ.

Хороший спосіб продажу авторських речей ручної роботи - різні хенд-мейд майданчики і виставки - зазвичай там збирається безліч зацікавлених людей і досить легко можна продати свої роботи, за умови, що у Ваших робіт не завищені ціни і гідна якість.

Дуже скоро, Ви і не помітите, як почнуться перші продажі. І тоді Вам доведеться вирішити, чи хочете Ви залишитися на Вашій колишній роботі чи присвятити себе новій прибутковій справі.


Choose your language.
English Українська Español

No, thanks.