Амігурумі – модний вид рукоділля

Амігурумі – модний вид рукоділляВ'язання завжди було одним з найпоширеніших видів рукоділля. Але в'язати просто одяг - це не дуже весело. Набагато веселіше в'язати іграшки!

Деякий час тому в інтернеті з'явилися фотографії невеликих в'язаних іграшок - амігурумі. Слово це японське, і самі в'язані іграшки прийшли до нас з цієї країни. Як правило, це невеликі персонажі, 4-8 см у висоту.

Наші умільці набагато розширили поняття «амігурумі», і тепер під цим словом розуміються просто в'язані іграшки, не залежно від їх розміру, складності та оформлення облич та мордочок. Оригінальні амігурумі можна відрізнити не тільки за розміром, але і по оформленню осіб. Як правило, це два широко розставлених круглих очей і невеликий ротик «галочкою».

В'язання умиротворяє і розслабляє. І точно так само, якщо ви в'яжете іграшки, воно приносить величезну радість. На створення малюка-амігурумчика у вас може піти від 2 до декількох десятків годин. Все залежить від складності обраної іграшки. Простими є іграшки, які складаються з однієї-трьох-п'яти деталей. Як правило, це пташки, деякі види ведмедиків. Ляльки відносяться до більш складних іграшкам. Основним моментом у створенні в'язаної ляльки є оформлення личка.

В'язані іграшки - це відмінний подарунок на будь-яке свято. Завжди можна вибрати відповідну для конкретної людини іграшку - просто зворушливого ведмедика, або персонажа «із змістом» - наприклад, представника будь-якої професії. Ваш подарунок вийде єдиним у своєму роді, і буде нести тепло ваших рук.

Діти так само ставляться з любов'ю до в'язаних іграшок. Особливо, якщо іграшка була зв'язана мамою.

Обов'язково спробуйте зв'язати амігурумі. Знайти схеми можна в Інтернеті, зараз кількість схем налічує не одну сотню. Ви завжди знайдете схему іграшки на свій смак.


Choose your language.
English Українська Español

No, thanks.