Оплата замовлення та доставка виробів

Успішний досвід доставки по всьому світу!

Як купити

Усі вироби, які ви бачите на сайті, були виготовлені мною під індивідуальні замовлення та передані їх замовникам. Це означає, що купити обраний на сайті виріб просто зараз неможливо. Проте, ви можете замовити такий же виріб і я зв’яжу його для вас. Це також дає можливість внести зміни у обраний виріб (колір, тип ниток, розмір тощо). Зрештою, я можу зв’язати для вас будь-який інший виріб, не представлений на сторінках сайту. Просто опишіть ваші ідеї або надішліть фото прикладу знайденого десь в безмежних просторах Інтернету.

Якщо ж ви фотограф чи власник фотостудії, можливо вас зацікавить довготривала співпраця, яку я вже успішно практикую із кількома постійними партнерами. Більше деталей на окремій сторінці "Купити реквізит для фотостудії".

 

Доставка

Доставку виробу оплачує замовник.

В межах Львова:

 • Ми можемо домовитись про особисту зустріч для того, щоб передати готовий виріб.
 • Крім цього, в межах міста досить зручною є доставка службою Нова Пошта. Це дозволить не підлаштовуватись під графік один одного і отримати виріб у зручний для вас час.

По Україні:

 • Для доставки виробів по Україні найчастіше я використовую службу Нова Пошта.
 • Також можлива будь-яка інша служба доставки, зручна для вас (Укрпошта).

По всьому світу:

На сьогодні в мене є успішний досвід відправлень в безліч країн практично на усі континенти світу.

 • Якщо є потреба у швидкій доставці, можна скористатись послугами служби DHL. Термін доставки: 3 дні (на основі досвіду відправлення в Іспанію). Ціна: висока.
 • Якщо замовлення не термінове, можна скористатись послугами державної служби доставки Укрпошта. Термін доставки: до 4-х тижнів (на основі досвіду відправлень в Німеччину, Іспанію, Швецію). Ціна: не висока.
 • Також частина замовників практикує доставку друзями: я здійснюю доставку друзям в межах України, а друзі доставляють в іншу країну під час особистої поїздки.

 

Оплата

Я практикую кілька методів оплати:

 • Готівкою при зустрічі
 • Післяплата при отриманні виробу в службі доставки
 • Переказ на банківську картку
 • Оплата PayPal

Зазвичай, до відправлення виробу замовнику, я практикую надсилання фото виробу для того, щоб переконатись, що вимоги замовника були виконані та замовник був певен в тому, за що він здійснює оплату.

Передоплата

В окремих випадках, наприклад, коли замовлення складається із кількох виробів, чи використовуватимуться дорогі нитки, я можу попросити передоплату.

Повернення грошей

Можу впевнено сказати, що на практиці у мене не траплялось подібних випадків та потреби всіх замовників були задоволені. Проте, хочу зазначити, що гарантую повернення вартості виробу у випадку, якщо при отриманні ви залишитесь не задоволені виробом. В цьому я дуже сумніваюсь і робитиму усе, аби цього не трапилось.

Choose your language.
English Українська Español

No, thanks.